Я хочу знати більше про Nadiia
Я хочу знати більше про Nadiia
Про НАДІЮ ШАПОВАЛ
Засновниця однойменного проекту, киянка Надія Шаповал виросла в українському культурному середовищі. Значний вплив на неї справили її бабуся та дідусь — обидва «шістдесятники» — представники інтелектуальної, художньої та громадської еліти свого часу. Надія здобула ступінь магістра у сфері модного бізнесу та управління брендами в міланському Instituto Marangoni. До моменту заснування власного проекту Надія співпрацювала з декількома всесвітньо відомими українськими модними брендами.

У проекті Nadiia міжнародний досвід його засновниці поєднується з її багатим культурним бекґраундом і цінностями, що плекалися в її родині. В умовах, коли глобалізація поступово розмиває обриси національної ідентичності, Надія прагне повернути заслужений інтерес до культурних коренів.

Про МАШУ РЕВУ
Маша Рева — міждисциплінарна художниця, чиї особливі бачення та естетика втілюються в широкому спектрі художніх проявів:
у живописі, розписі по тілу, у змішаній техніці, ювелірних прикрасах і кераміці. Її креативність не знає меж.

Після стажування в Уолтера Ван Бейрендонка в Антверпені та отримання ступеня магістра в галузі дизайну жіночого одягу в Central Saint Martins, Маша обрала в якості своєї постійної резиденції Україну. Черпаючи натхнення в рідній країні та її людях, Маша демонструє своє художнє бачення на міжнародному рівні. Одним з останніх проектів, що привернув до себе увагу, стала її робота над постановкою «Весна священна» в London Royal Opera House.