SHIPPING & RETURNS

ДОСТАВКА ТА ЗВОРОТ

ДОСТАВКА

Усі замовлення зазвичай надсилаються протягом робочого тижня (2-5 днів) з моменту оплати. Ми мале підприємство, яке прагне доставити ваше замовлення якомога швидше, але іноді трапляється несподіване.

Час доставки варіюється від 7-21 днів залежно від вашої країни.

Для доставки ми використовуємо міжнародне поштове відділення «Укрпошта». Вартість розраховується за його тарифами, з якими ви можете ДІЗАТИСЯ БІЛЬШЕ ТУТ.

Електронний лист із підтвердженням доставки, який включає номер відстеження, буде надіслано вам після того, як ваш пакет буде відправлений поштою.

Надія не може контролювати або прогнозувати вікна доставки для цих пакетів.

Мита та податки не включаються до загальної суми при оплаті. Вони визначаються митним органом у межах країни призначення.

Втрачені або викрадені пакунки відповідають за покупців. Ми надамо вам необхідну інформацію для роботи з вашим поштовим перевізником.

ПОВЕРНЕННЯ

Ми приймаємо повернення повної ціни товарів для кредитування магазину або обміну.

Замовник оплачує доставку у разі повернення самостійно.

Повернення має бути ініційоване замовником протягом 7 днів з дати доставки. Повернені товари повинні бути відправлені поштою протягом 7 днів після дозволу на повернення. Виріб повинен бути неношеним, немитим, з оригінальними ярликами та упаковкою цілими. Кредит у магазині (за вирахуванням початкових витрат на доставку) буде виданий, як тільки ми отримаємо та обробимо ваше повернення. Взуття потрібно повернути в оригінальній непошкодженій коробці для взуття.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб отримати номер RMA та форму перед поверненням. Без цього номера повернення не приймається.

Надія не несе відповідальності за втрачені або викрадені пакунки. Надія має право відмовити у поверненні, якщо товар не відповідає вимогам політики повернення.

На даний момент ми є невеликою операцією, і в міру зростання ми сподіваємось переглянути цю політику з більшою гнучкістю.

Оплата банківськими картками Visa, MasterCard

Ми приймаємо оплату банківськими картками Visa, MasterCard. Максимальна сума однієї покупки (транзакції) з картки обмежена процесорним центром банку та банком-емітентом (банком, який видав картку). Якщо ви хочете здійснити платіж на велику суму, вкажіть ліміт картки у вашому банку. У разі навіть незначного перевищення обмеженої суми платежу за покупку, банк не пропустить транзакцію.

Якщо ви вирішили оплатити одну з цих карток під час оформлення замовлення, то на останньому етапі її реєстрації ваш браузер буде автоматично перенаправлений на сторінку захищеної платіжної системи. Вам потрібно буде ввести дані своєї картки та підтвердити оплату за допомогою 3D-Secure, якщо для вашої картки цей параметр увімкнено.

Магазин не отримує інформацію про реквізити картки, оскільки ви вводите дані не на нашому веб-сайті, а на службі платіжної сторінки банку.

Приймаючи оплату за допомогою платіжних систем, продавцем товару є “ФОП Шаповал Надiя”.

Що таке 3D-Secure?

3D-Secure – це додаткова перевірка безпеки для онлайн-платежів, яка активується автоматично. Щоб списати суму з рахунку, потрібно ввести код, який надсилається в SMS на номер телефону, пов’язаний з карткою.

Щоб запобігти шахрайським операціям, оплата може тимчасово затриматися. В цей час працівники банку перевіряють, чи власник картки дійсно платить. Якщо платіж здійснюється на суму до 25 тисяч гривень, система безпеки за кілька хвилин повідомить вас про зняття (не зняття) з рахунку. Оплату понад 25 тисяч гривень можна перевірити протягом декількох годин. Після підтвердження оплати покупки служба доставки магазину доставить товар у обумовлений термін.

При підозрі на шахрайську операцію магазин має право попросити платника замовлення пред’явити картку, за допомогою якої було оплачено замовлення, або надіслати фотографію картки із розмитими середніми номерами. Також магазин має право вимагати документ, що посвідчує особу.

Зверніть увагу, що лише клієнт, повне ім’я якого було вказано на веб-сайті під час замовлення, може отримати товари, оплачені платіжною карткою. При отриманні замовлення необхідно мати документи, що посвідчують особу – паспорт або посвідчення водія.

Процедура повернення коштів при оплаті товарів Visa, MasterCard

Якщо товар отримано, але його вирішено повернути, повернення коштів можливе лише в тому випадку, якщо:

– товар перевіряли працівники відділу обслуговування;

– товар відповідає всім необхідним нормам для повернення.

Кошти повертаються протягом трьох банківських днів на ту саму картку, за допомогою якої було оплачено покупку.

0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop